İlk defa Almanya’da 1939 yılında kullanılan epoksi; sentetik bir reçinedir. Ofisten kreşe, fabrikalardan hastanelere, depolardan otoparklara kadar birçok mekan zemininde epoksi zemin kaplama ürünlerini görmeniz mümkündür. Müşterilerine doğru ve kaliteli epoksi uygulamaları ile dayanıklı, kalıcı, estetik, iyi görünümlü ve hijyenik zeminler sunan Kocaeli epoksi zemin kaplama firmamız, epoksi zemin uygulamaları konusunda son yenilikleri ve teknik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Kocaeli epoksi zemin kaplama firması olarak alanınızı inceliyor ve ön keşif yapıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda uzman kadromuzla değerlendirme yapıyor ve bütçeniz doğrultusunda sizlere en uygun çözümleri sunuyoruz. Firmamızın sunduğu çözümler arasında epoksi self leveling zemin kaplama, epoksi mortar zemin kaplama, endüstriyel zemin kaplama, coating zemin kaplama, poliüretan zemin kaplama gelmektedir.

Kocaeli epoksi zemin kaplama firması olarak kalite prensiplerimiz ışığında 20 yılı aşan tecrübemiz, uzman ekip ve son teknolojimizle uygulama ve satış işlerinizi garantili olarak sizlerin hizmetine sunmaktayız.