Anovis Epoksi 1998 yılında Epoksi,Poliüretan ve diğer Endüstriyel zemin kaplamaları konusunda faaliyet göstermek amacıyla Ankara’da kuruldu. Ticari yaşamına başlamasıyla beraber Dr. Schutz firmasının Türkiye genel distribütörlüğünü alarak Dr. Schutz Türkiye olarak Türkiye ve Ortadoğu pazarında satışlarına ve hizmetlerine de bu şekilde başlamış oldu.

Firmamız sektördeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uygulama alanlarına taşımaktadır. Bu gelişmeler ve yenilikler sayesinde vermiş olduğumuz hizmetin ve kalitemizin her geçen gün arttığını ve bu gelişmelerin bizi diğer firmalardan ayırdığını sizlerden gelen olumlu mesajlardan anlamaktayız. Kalitemizi sizlerin istemiş olduğu seviyede tutmaya devam edeceğiz.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

• Epoksi, poliüretan, pvc ve diğer zemin kaplama malzemelerinin maliyet, esneklik, dekoratif görünümünü dikkate alarak profesyonel ekibimiz tarafından zemine uygulanması.

• Epoksi, poliüretan, pvc, Endüstriyel zemin kaplamalarının temizlik ve bakım ürünlerimizle korunmasının sağlanarak zeminlerin ömrünün en az 30 yıla kadar uzatılması.

• Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde belirleyerek, doğru zemin ürününün seçilmesi konusunda müşterilerimize destek verilmesi.