Ankara merkezli epoksi zemin kaplama firmamız her zaman kaliteli ve en son teknolojileri kullanmış ve adil bir fiyat politikasını hedeflemiştir. İstikrarlı büyüme çizgimiz bu başarının en büyük göstergesidir.

Epoksi zemin kaplama hizmeti birçok sebepten ötürü tercih edilmektedir. Temiz görünümü, hijyenik ve dayanıklı yapıda olması başlıca tercih sebebidir. Epoksi zemin kaplama ürünleri otopark, restaurant, fabrika, depo, imalathane, basketbol sahası, okul vb. başta olmak üzere her işletme için kullanılabilir. Epoksi zemin kaplama sistemleri; farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere sağlığa uygun çalışma koşulları yaratmasına yardımcı olur; buna ek olarak şık görünümü ile de ofis showroom ve hatta konutların zeminlerinde de önemli bir yardımcı konumunda bulunmaktadır.

Epoksi zemin kaplama firmamız, bu noktada her ölçekteki işletmelere endüstriyel zemin kaplama çözümleri sunmaktadır. Epoksi zemin firması Anovis olarak tecrübemize, kalitemize ve verdiğimiz hizmete güvenen onlarca sayıdaki mutlu müşterimizi görmek için tıklayınız. Epoksi zemin talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.