Adana merkezli epoksi zemin kaplama firmamız kurulduğu günden bugüne kaliteli ve en son teknolojileri kullanmış, tüm projelerinde adil bir fiyat politikasını benimsemiştir. 20 yıla yakın süredir istikrarlı büyüme çizgimiz başarımızın en büyük göstergesidir.

Adana epoksi zemin kaplama hizmeti birçok sebepten ötürü tercih edilmektedir. Epoksi zeminler şık ve temiz görünümü, kimyasallara karşı dayanıklı yapıda olması başlıca tercih sebepleri arasındadır. Epoksi zemin kaplama ürünler fabrika gibi endüstriyel alanlarda, depo, imalathane, basketbol sahası, restoran, depo, okul vb. başta olmak üzere her işletme için kullanılabilir. Epoksi zemin kaplama sistemleri; farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere sağlığa uygun hijyenik çalışma ortamı yaratmasına yardımcı olmakta; sağladığı şık görünümü ile de ofis showroom ve hatta konutların zeminlerinde de önemli bir yardımcı konumundadır.

Adana epoksi zemin kaplama firmamız, her ölçekteki işletmelere epoksi zemin kaplama çözümler sunmaktadır. Epoksi zemin firması Anovis olarak 20 yılı aşkın tecrübemize, kaliteli hizmete ve çok
sayıdaki mutlu müşterimizi görmek için tıklayınız. Adana Epoksi zemin talepleriniz için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.